bg3
black-board
bg2

Okul Tarihçesi

Kurucu ve Eğitim Müdürümüz Sevim Karagöz ;

Peygamber mesleği olan öğretmenliğin en büyük hizmet alanı olduğu düşüncesiyle 20 yıl devlet kuruluşunda 11 yılda özel kolej ve anaokulunda öğretmenlik yöneticilik ve danışmanlık hizmeti yaptıktan sonra çocuklarımızın toplumun temel taşı olduğu bilinci ile 31 yıllık tecrübesini kullanarak ÖZEL SEVİM ANNE ANAOKULU açmaya karar verdi. Sevgili Peygamberimizin(s.a.v) çocuk terbiyesi ,Osmanlı döneminde uygulanan eğitim modeli , MEB Okul Öncesi Eğitim Programı ve Değerler Eğitimini harmanlayarak kendine özgü programı ile 10 yıldır hizmet vermektedir. Dalında uzman kadrosunu yetiştirerek kendinden sonraki aile ve çocuklarımıza «SEVGİ-BİLGİ VE GÜVENİ» aşılayarak geleceğe ışık tutmaktadır. 2006-2007 Eğitim yılından itibaren  Ümraniye Bölgesinde  En Büyük Referansımız Yetiştirdiğimiz Öğrencilerimizle Eğitim yolculuğumuza devam etmekteyiz.

hakkımızda

Hakkımızda Detaylar

İdeallerimiz ve Hedeflerimiz

Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir kurumdur Sevim Anne Anaokulu. İnsan Haklarına saygılı insanları ötekileştirmeden her çocuğun eğitimden hakkını alması taraftarıdır. Dini Ahlaki ve manevi değerlerine bağlı saygılıdır. Milli Kültüre toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır. Türkçeyi doğru kullanma bilincini geliştirir. Eşitlik ve adaletten yanadır. Emeğe saygılıdır. Çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına dayalıdır. Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi hedefler.

Kalite Politikamız

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMU OLARAK:  Hak sahiplerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Yasal ve MEB Ana Okulu Yönetmelik ve mevzuat şartlarına ve standardlara uymak, Kalite ve güven bakımından aranan marka olmak, Hizmet kalitemize tavizsiz önem vermek, Varlık kaynağımız olan hak sahiplerinin iç müşteri memnuniyetinden geçtiği bilinci ile çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, hak sahiplerimize iş ortağımız gözü ile bakmak Sürekli gelişmeyi sağlamak, Çevreye ve etik değerlere önem vermek,

Eğitim Felsefemiz

Milli Manevi değerlerimizi özümseyen inançlı,kararlı,özgüven sahibi kendinden emin, kendini bir sonraki zamana hazırlayan nesillerdir.Geleceğe yürüyen nesiller hayata iz bırakmaktadır.
Teknoloji ile İlişkimiz - 90%
Çocuklar ile İletişim - 95%
Veli Memnuniyet - 90%
Servis İmkanları - 95%

Kadromuz

Kurucu Müdür

 

Müdür

 

İdare Müdürü

 

Müdür Yardımcısı

 

Sınıf Öğretmeni & Usta Öğretici

 

Branş Öğretmenleri

 

Yıllara Göre Öğrenci Sayımız

2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016